PUNČOCHÁČE POMPEA ČERNÉ MAT Vel.M

Nový produkt

Punčocháče Pompea "No stress" 40den

Více informací

5 ks

99 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Tvarující punčochové kalhoty Pompea s lehkým masážním efektem ve spodní punčochové části. Důraz je kladen na lehké masážní účinky materiálu na pokožku, která je tak celý den svěží a prokrvená. Sedací část se soutředí na tvarování pasu a bočních partií. Kvalitní Italský výrobek, záruka značky Pompea

Barva Nero = černá/matná
Styl: kompresivní
Příležitost: párty, divadlo, do města, business

Složení: 87% nylon, 13% elastan, síla 40den, vel M

vel M (42-44) výška postavy 140-170 cm, váha 60-75 kg

zesílená zesílený  malý klínek mat

Dovoz z Itálie Italstyl. Prodejna Lidická 13, 602 00 Brno.

Vysvětlivky pojmů:

DEN=Zkratka pro denier, jednotku síly vlákna. Může být v rozmezí 8-100 a více. V podstatě platí, čím více den, tím silnější punčocháče. Obvyklá síla klasických silonových punčocháčů je 15-20den.

POLYAMID= Syntetické vlákno s vysokou odolností vůči trhání a odření. Díky relativně nízkému bodu tání není odolné vůči vysokým teplotám.

NYLON=Obchodní název pro produkt, vyrobený firmou Du Pont v roce 1938-polyamid. Byl revolučním krokem v oblékání. Nylon se vyrábí s různou tloušťkou příze (den/dtex).Je základní surovinou pro moderní punčochové zboží např. Satin Sheers nebo Lycra 3D.

ELASTAN= elastický polyuretan, který má vlastnosti jako gumička. Používá se v kombinaci s další přízí, např polyamidem. Přízi lze prodloužit 3-7x oproti původní délce bez přetrhnutí s tím, že se vrátí do původní délky.

Recenze

Napsat recenzi

PUNČOCHÁČE POMPEA ČERNÉ MAT Vel.M

PUNČOCHÁČE POMPEA ČERNÉ MAT Vel.M

Punčocháče Pompea "No stress" 40den

22 dalších produktů ve stejné kategorii: